fotograf Poznań
sesja plenerowa Poznań

WROĆ DO BLOGA

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku i instagramie :-)

 

ślub w stodole Folwark Wąsowo
28 stycznia 2019

Aleksandra i Tobiasz  ślub w stodole Folwark Wąsowo

   Tak tak tak! Ślub Oli i Tobiasz to była  petarda nie boję się użyć tego sformułowania! Działo się tak wiele od samego rana że nawet nie pamiętam czy coś jadłam tego dnia, kompletnie nie miałam czasu na jakiekolwiek rozmowy. Byłam w szale fotografowania.... liczył się każdy moment, każda najmniejsza chwila, gest, spojrzenie, uśmiech. Czułam ogromne podniecenie i mobilizację bo Ola i Tobiasz zaufali mi w 100% i to było wspaniałe uczucie! Dlatego chciałam udokumentować im jak najwięcej.

Ślub w stodole Folwark Wąsowo to cudowne miejsce na fotografie ślubne  w takim stylu.

  Dzień zaczął się od nieśpiesznych przygotowań. Makijaż, włosy, rozmowy, przyjaciele, rodzina. Wszystko toczyło się swoim tempem bez zdenerwowania po prostu na luzie. Dla mnie praca w takich warunkach to spełnienie moich fotograficznych marzeń. Mogłam podglądać wydarzenia do woli, starałam się być wszędzie. W jednym czasie bowiem Magda z Fabryki marzeń ze swoimi pomocnikami stroiła stodołę, zjeżdżali się goście i trwały przygotowania. Nie było łatwo pogodzić  wydarzenia które się działy w zasadzie na równi czasu.

Koty, wspaniałe jedzenie, rozmowy pod gołym niebem, tańce do białego rana, i  pyszne nalewki  serwowane przez Pana Zygmunta! Tak wygląda  ślub w stodole Folwark Wąsowo.

 Wszyscy którzy tam byli na pewno czuli  normalną domową atmosferę bez zbytniego nadęcia. Ja osobiście uwielbiam i kocham taki klimat. Lubię tam wracać, fotografowałam tam już parę razy i zawsze jest wspaniale!

Ślub w stodole  to prawdziwy slow wedding po polsku.

  Każdy profesjonalny fotograf ślubny ceni to miejsce właśnie za klimat i ogromną pasję właścicieli i wszystkich osób tam pracujących. 

  Ale kochani muszę wrócić do stwierdzenia dlaczego ten ślub był petardą.  Pracowało przy nim mnóstwo zaangażowanych osób (cała lista poniżej) Każdy szczegół był zadbany w 100%  wydarzenia działy się w ogromnym tempie nie było czasu na pogaduchy, łyk kawy i do przodu! Parkiet był pełen kapela dała czadu! Punktem zwrotnym był występ wspaniałego zespołu Krambabula- to był prezent   dla Tobiasza od przyjaciela który gra w tym zespole na akordeonie.

Stodoła oszalała zdjęcia weselne robiły się same!  

  Goście dali się porwać wspaniałej muzyce, ja byłam oszołomiona działo się oj działo! Jeśli nie znacie Krambabuli posłuchajcie ich muzyki, zrozumiecie wtedy co czułam! Wesele trwało do rana, niektórzy goście nawet nie poszli spać, siedzieli pod gołym niebem rozmawiali i delektowali się smakiem wąsowskiej nalewki.

Co było dalej ... grill, rozmowy i drugi dzień świętowania ale o tym przeczytacie niżej :- )

Ślub w podobnym rustykalnym klimacie znajdziecie też tu Justyna i Marcin Ranczo w dolinie 

 

Miejsce ślubu: Folwark Wąsowo

Film: Piękny Maj

Bukiet, bransoletki kwiatowe dla druhen, dekoracja miejsca wesela i ślubu, organizacja i koordynacja: Fabryka Marzeń

Fryzura: Zaczarowane Warkocze

Suknia ślubna: ANNA KARA

Biżuteria: White Jasmine accessories

Make-up: GAI Make-up Artist

Garnitur: KRUK’s different

Papeteria: Śluby bez ceregieli

Napis Żona i Mąż: Napis Miłość

Napis Miłość: Mateusz Dworczak

Barman: CRAICFORD EVENTS

Słodki Stół: Co nieco cukru

Zespół: After-hours

Zespół: Krambabula

 

 

sesja zdjęciowa Poznańreportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsowoplener ślubny Poznań rustykalna sesja ślubna poznańkamerzysta poznańkamerzysta ślubny PoznańKamerzysta na wesele Wielkopolskakamerzysta na wesele Poznańplener ślubny pod poznaniemzdjęcia ślubne poznańfilm ślubny poznańfilm slubny poznanreportaż ślubny, fotograf poznań wesele w stodole, Folwark Wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań wesele w stodole, Folwark Wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsowozdjęcia ślubne, fotograf na weselereportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsowozdjęcia ślubne, fotograf na weselewesele w stodole, Folwark Wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsowozdjęcia ślubne, fotograf na weselewesele w stodole, Folwark Wąsowozdjęcia ślubne, fotograf na weselewesele w stodole, Folwark Wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsoworeportaż ślubny, fotograf poznań, folwark wąsowo

Wesele, hej wesele... i po weselu ale nie myślcie że to był koniec!

Ola i Tobiasz zaplanowali drugi dzień w Folwarku! Goście raczyli się grillowymi specjałami wspaniałego wąsowskiego kucharza, były rozmowy, tańce przy głośnikach JBL i wspaniałe wąsowskie nalewki :-) musicie ich skosztować bo cokolwiek tu teraz napiszę nie odda smaku i  ich wspaniałego aromatu!  Atmosfera prawdziwego slow-wedding po polsku! Dla mnie cudowny czas aby łapać polować na chwile! Uwielbiam tak! I muszę Wam napisać że to był jeden z piękniejszych ślubów jakie dotychczas robiłam. Kiedy przyszedł czas pożegnań nie było mi łatwo, chciałoby się jeszcze delektować chwilą z ich rodziną, znajomymi bo czułam się tam jak w domu prawdziwie! Ciepło mi się robi na serduchu jak o tym myślę. Dostałam od nich wszystkich mnóstwo wspaniałych słów, uśmiechów i 1000 przytulasów. I nawet z wujkiem Leszkiem strzeliłam sobie selfe :-)

Oleńko, Tobiaszu i wszyscy którzy tam byliście dziękuję :-) 

wesele w stodole, Folwark Wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsowowesele w stodole, Folwark Wąsowo

 

Polityka prywatności

sesja zdjęciowa Poznań i okolice

© Nika Witoń 2023 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna Poznań | Sesje kobiece Poznań | Fotografia rodzinna | Fotograf Poznań Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.