fotograf Poznań
sesja plenerowa Poznań

WROĆ DO BLOGA

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku i instagramie :-)

 

sesje zdjęciowe poznań ceny
25 stycznia 2019

Ania i Bartek naturalna sesja w górach - Karkonosze

Karkonosze, góry piękne i niesamowicie urokliwe. Dużym plusem jest to że leżą zdecydowanie bliżej Poznania niż Tatry :-)

Dlatego naturalna sesja w górach Ani i Bartka odbyła się w Karpaczu a ja zdjęcia w górach bardzo ale to bardzo lubię! 

 Uwielbiam też podróżować i zwiedzać nowe zakątki  i tym bardziej czekałam na ten moment. 

Polskie góry są piękne!

Ten wyjazd był pełen śmiesznych przygód i cudownej atmosfery. Zatrzymaliśmy się w  Strzecha Akademicka  jest to drugie co do wielkości  schronisko w Karkonoszach położone pośrodku Złotówki, szerokiego bezleśnego grzbietu oddzielającego Kocioł Małego Stawu od Białego Jaru na wysokości 1258 m w zasadzie połowa drogi na Śnieżkę. Śmieszne było to że samochody musieliśmy zostawić u przemiłego pana na podwórzu za drobną opłatą gdyż dojazd do schroniska nie jest możliwy. Wzięliśmy więc wszystkie toboły na plecy hi hi hi (a nie było ich mało), i zaczęliśmy wędrować. Musieliśmy wyglądać co najmniej zabawnie gdyż osoby mijające nas miały bardzo wesoły wyraz twarzy. Powolutku posuwaliśmy się do przodu.... Z racji tobołów postoje były częste zwłaszcza pod ostrą górkę.

Chcieć to móc!

Daliśmy radę ufff pamiętam tą radość gdy dotarliśmy na miejsce! 

Schronisko ma niesamowity klimat, od razu zaprzyjaźniliśmy się z obsługą bo to fajne  ludki są! 

Ta sesja była w zasadzie przypadkiem... bo gdybym zaplanowała ją sobie że ma być mgła, i  niesamowity klimat , to nie ma mowy że to by się zdarzyło... A tu masz taki bonus!!! Żal nie skorzystać. Ten dzień zaplanowaliśmy sobie na luzie, chcieliśmy po prostu wejść na Śnieżkę, zrobić zwiad. Sesja ślubna miała się odbyć następnego dnia.

Ja oczywiście wzięłam swoją LeicaQ ale nic nie mówiłam że będziemy robić zdjęcia.

Miała to być naturalna sesja w górach.

Ania ubrała się na luzie, nawet nie zrobiła sobie makijażu, była w 100% naturalna. I o to chodziło!

Profesjonalna sesja zdjęciowa nie musi odbywać się w atmosferze zadęcia i zdenerwowania. Zdjęcia w górach mają super klimat. 

  Spacerowaliśmy sobie, rozmawialiśmy i zupełnie bez spiny i wielkiego pozowania wyszedł nam taki materiał! 

Ja go uwielbiam, jest mega naturalny a Ania no make-up wygląda świetnie. Tak lubię fotografować!

 

 

plener ślubny Poznań kamerzysta poznańnaturalna sesja w górach, zdjęcia w górachKamerzysta na wesele Wielkopolskazdjęcia rodzinne Poznań i okolicefotograf wielkopolska, plener ślubny, zdjęcia ślubnefotograf Poznańnaturalna sesja w górach, zdjęcia w górachfotograf ślubny Poznań i okolicefotograf ślubny Poznań cenyfotograf na ślub Poznańdobry fotograf na ślubfotograf slubny poznan cena fotograf na ślub Poznań fotograf weselny poznan fotografia i film ślubny poznań fotografia rodzinna Poznańsesja ślubna Poznańnaturalna sesja w górach, zdjęcia w górachsesja plenerowa Poznańsesja zdjeciowa dla dziecka Poznansesje zdjęciowe poznań cenniknaturalna sesja w górach, zdjęcia w górachciekawe zdjęcia ślubne, sesja zdjęciowaciekawe zdjęcia ślubne, sesja zdjęciowanaturalna sesja w górach, zdjęcia w górachciekawe zdjęcia ślubne, sesja zdjęciowanaturalna sesja w górach, zdjęcia w górachciekawe zdjęcia ślubne, sesja zdjęciowaciekawe zdjęcia ślubne, sesja zdjęciowaciekawe zdjęcia ślubne, sesja zdjęciowa

Polityka prywatności

sesja zdjęciowa Poznań i okolice

© Nika Witoń 2023 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna Poznań | Sesje kobiece Poznań | Fotografia rodzinna | Fotograf Poznań Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.