fotograf Poznań
sesja plenerowa Poznań

WROĆ DO BLOGA

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku i instagramie :-)

 

fotograf wesele poznań
20 lutego 2019

Daria i Łukasz - Pałac na Opieszynie

   Coraz częściej trafiam w miejsca gdzie ludzie z pasją tworzą wspaniały klimat, tak było i tym razem. Daria i Łukasz zaplanowali swoje przygotowania w uroczym i sielskim miejscu Zielone Zacisze. Jest to Agroturystyka którą prowadzi małżeństwo Danusia i Henio Borowczykowie. Miejsce bardzo przypadło mi do gustu! Cisza spokój i kojący zapach lawendy. Właściciele uprawiają tam tą wspaniałą roślinę i produkują  z niej cuda. Przywiozłam sobie syrop lawendowy i hydrolat z lawendy który wspaniale działa na moją skórę i duuuuuuży pęk suszonej lawendy, którą teraz wkładam do pudełek ze zdjęciami dla moich par :-) Oczywiście dobroci z lawendy jest o wiele więcej więc jeśli macie ochotę na wspaniały wypoczynek:

   Polecam Wam to miejsce!

   Przygotowania zaczęły się niespiesznie, powoli i bez szaleństwa. Goście zjeżdżali się do Zakątka a Daria i Łukasz szykowali się do ceremonii.

    Ślub i wesele było coraz bliżej.

   Ich miłość to prawdziwy przykład strzały amora! Poznali się na imprezie u wspólnego znajomego i od razu zaiskrzyło! Nie trzeba było długo czekać i już szykowali się na swój ślub! Cudownie taka miłość to prawdziwe szczęście.  Daria zadbała o to by Łukasz nie widział jej przed ślubem w sukni. Ta tradycja bardzo mi się podoba First look czyli pierwsze spotkanie w ten dzień jest mega wzruszające! Uwielbiam tą chwilę. Tym razem czekałam na nią jeszcze bardziej ponieważ  z Darią zrobiłyśmy piękną sesję kobiecą  specjalnie dla Łukasza! Album ze zdjęciami miał dostać w momencie First looka. Co za emocje! Jak się okazało to nie była jedyna niespodzianka tego pięknego dnia.

      Sesja kobieca w pięknym albumie to jest wspaniały prezent!

   Uwierzcie mi to była cudowna chwila gdy Daria wręczyła Łukaszowi album!  Wzruszyłam się niesamowicie bo w tych zdjęciach była cząstka mnie... To był strzał w dziesiątkę. Zresztą zobaczycie na zdjęciach ... 

      Sesja kobieca wydobywa delikatność, sensualność, piękno!

   Ślub i wesele było eleganckie. Para młoda zadbała o każdy najmniejszy szczegół, oboje wyglądali obłędnie. Do ślubu wiózł ich piękny bentley a przyjecie odbyło się w Pałac na Opieszynie gdzie Pani menager Iwonka zawsze dba o wspaniały klimat wesela.  Niespodzianek w tym dniu było wiele balony, zimne ognie ale najwspanialszym prezentem dla Darii od Łukasza był występ niesamowitej skrzypaczki Barbary Szelągiewicz, która skradła moje serce w całości. Kocham skrzypce! Tym bardziej że moja córka uczy się na nich grać. Wzruszyłam się prawdziwie po raz nie wiem już który, bo ten dzień był piękny, tak jak oni i ich miłość! 

Elegancki ślub możecie zobaczyć jeszcze w innym artykule  Monika i Mateusz - ślub w Pałacu Jaśminowym

 

przygotowania: Zielone Zacisze

suknia: Place for Dress

buty: Showroom Ksis

garnitur: LANCERTO

makijaż: Czeko studio

opaska: ECarla

obrączki: Apart 

przyjecie: Pałac na Opieszynie

biały dywan: Fabryka marzeń

zespół: Pagost

Zielone Zaciszenaturalna fotografia ślubna Poznańfotograf wesele poznań fotograf ślubny Poznańfotograf ślubny Poznań cenysesje zdjęciowe poznań cenyfotograf wesele poznańfotograf na ślub Poznańfotograf na ślub Poznańwesele poznańfotograf ślubny Poznańfotograf na ślub poznan fotograf wesele poznań fotograf dziecięcy Poznańfotografia i film ślubny poznań fotografia rodzinna Poznańfotografia ślubna, fotograf wielkopolskafotografia ślubna, fotograf wielkopolskasesja ślubna Poznańsesja plenerowa Poznańsesja zdjeciowa dla dziecka Poznanfotografia ślubna, fotograf wielkopolskasesja kobiecasesja kobiecasesja kobiecafotografia ślubna, fotograf wielkopolskafotografia ślubna, fotograf wielkopolskafotografia ślubna, fotograf wielkopolskafotograf wesele, ślubne zdjęcia, pałac na opieszyniefotograf wesele, ślubne zdjęcia, pałac na opieszyniepałac na opieszynie, fotograf na ślubpałac na opieszynie, fotograf na ślubpałac na opieszynie, fotograf na ślubpałac na opieszynie, fotograf na ślubpałac na opieszynie, fotograf na ślubfotograf wesele, ślubne zdjęciafotograf wesele, ślubne zdjęcia

Polityka prywatności

sesja zdjęciowa Poznań i okolice

© Nika Witoń 2023 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna Poznań | Sesje kobiece Poznań | Fotografia rodzinna | Fotograf Poznań Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.