fotograf Poznań
sesja plenerowa Poznań

WROĆ DO BLOGA

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku i instagramie :-)

 

sesja zdjeciowa dla dziecka poznan
17 marca 2018

Jasiek, Ania, Michał - rodzinna sesja lifestylowa

 

16 marca piątek Ania pisze mi na fb: Nika Jasiek zdrowy! Robimy sesję! Wspaniale, no pewnie że robimy, nareszcie! Zima nas nie oszczędzała od choróbsk wszelkiego rodzaju i sesję rodzinną przekładałyśmy wiele razy, no cóż tak czasem bywa.

Anię i Michała poznałam na ślubie Krystiana i Agnieszki parę lat temu. Ania w pięknej długiej żółtej sukience, uśmiechnięta i pozytywna, Michał spokojny i życzliwy tak ich zapamiętałam. Nie minęło wiele czasu a my siedzieliśmy w biurze i omawialiśmy ich ślub. Od razu złapaliśmy świetny kontakt i tak jest do dziś :-) Ich ślub był niezapomnianym dniem a teraz jechałam do nich by zrobić im zdjęcia z Jaśkiem :-)

Sesje rodzinne bardzo lubię, dzieją się wtedy zwykłe - niezwykłe chwile.

 Cudownie jest patrzeć jak się u Was zmienia. Jasiek... hm cóż tu dużo pisać mi skradł  serce od razu! Wiedziałam że będzie miał Ani uśmiech i figlarne oczy! No i wcale się nie pomyliłam:-) Odważny, uśmiechnięty mały ludek, polubiliśmy się bardzo. Czas płynął zwyczajnie, Ania z Michałem i Jaśkiem zachowywali się tak jak na co dzień , a ja łapałam te chwile nie spuszczając z nich oczu. Był czas na zabawę, karmienie i sen... Wspaniale jest obserwować Was bez ustawiania i sztucznego kreowania rzeczywistości. Takie sesje lubię najbardziej, naturalne i niewymuszone po prostu prawdziwe. To jest wspaniała pamiątka na lata -  zamknąć codzienność w pamięci, ten jeden dzień z życia...

 

Fotograf Poznań

 

sesja zdjęciowa dla dziecka poznańzdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnafotografia rodzinna poznań sesje zdjęciowe poznań cennikfotograf dziecięcy Poznańfotograf dziecięcy Poznańsesja noworodkowa Poznańsesja noworodkowa Poznańfotografia rodzinna poznańsesja zdjęciowa dla dziecka Poznańsesja zdjeciowa dla dziecka Poznansesja zdjęciowa dla dziecka Poznańfotografia rodzinna poznańsesja noworodkowa Poznańsesja noworodkowa Poznańsesja noworodkowa Poznańfotograf dziecięcy Poznańzdjęcia rodzinne, fotograf wielkopolska, fotografia rodzinnafotografia rodzinna Poznań i okolicezdjęcia rodzinne Poznań i okolicezdjęcia rodzinne Poznań i okolicezdjęcia rodzinne Poznań i okolicefotograf dziecięcy Poznańfotograf dziecięcy Poznańsesja zdjeciowa dla dziecka Poznanzdjęcia rodzinne fotograf wielkopolska fotografia rodzinnasesja zdjęciowa dla dziecka Poznańfotograf dziecięcy Poznań

Polityka prywatności

sesja zdjęciowa Poznań i okolice

© Nika Witoń 2023 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna Poznań | Sesje kobiece Poznań | Fotografia rodzinna | Fotograf Poznań Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.