fotograf Poznań
sesja plenerowa Poznań

WROĆ DO BLOGA

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku i instagramie :-)

 

rustykalna sesja ślubna poznań
29 września 2017

  
Justyna i Marcin - rustykalny ślub Ranczo w dolinie    

 

       Justyna i Marcin to dwoje cudownych ludzi :-) Początkiem naszej znajomości był tata Justyny - Pan Nieborak, człowiek bardzo przyjazny z którym nie jedno zdziałaliśmy. Nie da się go nie lubić! Gdy poznaliśmy Justynę i Marcina wiedzieliśmy że będzie to piękny dzień. I nie chodzi tu o pogodę,  tylko o atmosferę jaka będzie tam panować. 

Plan był wspaniały rustykalny ślub w Ranczo w dolinie! Nie mogło być lepiej.

Na przygotowaniach Marcina dwóch ojców (czytaj ojciec i teść), dbało o to by o niczym nie zapomniał i nie tracił głowy a uśmiech towarzyszył im bez końca. Natomiast w domu u babci Justyny przygotowywały się trzy pokolenia i przyszła teściowa. Panowała cudowna rodzinna atmosfera, bez nerwów i spinania po prostu luz-blues. Wspaniale jest podglądać takie przygotowania gdzie dużo się dzieje. Uśmiech i radość towarzyszyły wszystkim od samego początku do końca, nawet msza św. była inna bardziej radosna i weselsza. Już dawno nie czułam się tak luźno i swobodnie.

Gdy zajechałam na miejsce wesela do Ranczo w dolinie w Kiszkowie zauroczył mnie widok wokół, ach jak tam jest pięknie! Idealne miejsce na rustykalny ślub.

Zdjęcia z wesela w takim otoczeniu mają niesamowity klimat.

 Radości i uśmiechu nie było końca, goście bawili się wspaniale, a obsługa Ranczo w dolinie raczyła nas pysznymi specjałami. Ślub rustykalny i wesele to czas wspaniałych spotkań zabawy i fantastycznej energii.

Będąc na ich ślubie czułam ogromną więź Justyny i Marcina ze swoimi rodzicami i dziadkami, to było piękne. Wspaniały dzień - dziękuję Wam za każdy uśmiech!

 

Ślub w podobnym klimacie to Aleksandra i Tobiasz - Folwark Wąsowo

 

rustykalna sesja ślubna poznańrustykalna sesja ślubna poznańrustykalna sesja ślubna poznańrustykalna sesja ślubna poznańFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny Wielkopolskasesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okolice fotografia i film ślubny poznań  fotografia i film ślubny poznań  fotografia i film ślubny poznań  fotografia i film ślubny poznań  fotografia i film ślubny poznań Kamerzysta na wesele WielkopolskaKamerzysta na wesele WielkopolskasKamerzysta na wesele WielkopolskaKamerzysta na wesele Wielkopolskafotograf, ślub zdjęcia fotograf ślubny Poznań ceny fotograf ślubny Poznań cenyfotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciafotografia i film ślubny poznań fotografia i film ślubny poznań fotografia i film ślubny poznań  fotograf ślubny Poznań cenyrustykalny ślub, Ranczo w doliniesesja zdjęciowa Poznań i okolice fotograf ślubny Poznań cenyfotograf na wesele Poznańfotograf na wesele Poznańfotograf na wesele Poznańfotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w doliniefotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w dolinie fotograf ślubny Poznań cenyfotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w doliniefotograf, ślub zdjęciasesja zdjęciowa Poznań i okolicerustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w doliniefotograf, ślub zdjęciafotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w dolinierustykalny ślub, Ranczo w doliniefotograf, ślub zdjęciarustykalny ślub, Ranczo w dolinie

Polityka prywatności

sesja zdjęciowa Poznań i okolice

© Nika Witoń 2023 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna Poznań | Sesje kobiece Poznań | Fotografia rodzinna | Fotograf Poznań Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.