fotograf Poznań
sesja plenerowa Poznań

WROĆ DO BLOGA

WROĆ DO BLOGA

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku i instagramie :-)

 

naturalna fotografia ślubna Poznań
26 listopada 2016

Kawkowo

Witajcie!

Ten rok był dla mnie bardzo pracowity i gdy sezon zbliżał się ku końcowi trzeba było pomyśleć o naładowaniu bateryjek na kolejny. 

Każdy fotograf na ślub wie że doszkalanie się to czas niezwykle ważny.

Snap Camp 05 to był strzał w dziesiątkę! Warsztaty z The Snap Shots były inspiracją, odpoczynkiem i świetną zabawą. Natalia i Marcin to fantastyczni ludzie i para bardzo utalentowanych fotografów, stworzyli świetną atmosferę, było mnóstwo śmiechu i zawiązały się prawdziwe przyjaźnie.

Na dodatek Camp 05 odbył się w przepięknym Kawkowie na Warmii i Mazurach w 150-letnim domu gdzie gospodarzem jest Staszek, człowiek który uciekł od zgiełku dużego miasta i na wyciągnięcie ręki ma przepiękne krajobrazy i mnóstwo życzliwych ludzi.

Nie żałuję ani jednej sekundy spędzonej tam. W czasie trzech warsztatowych dni zrealizowaliśmy dwie sesje.

Ślubne zdjęcia to bardzo wymagający temat.

 

Na początek Ola i Kuba z Plant Punch

Suknia : Rue De Seine

Ozdoby : JP Brides

plener ślubny pod poznaniemfilm ślubny poznańfilm slubny poznanzdjęcia ślubne poznańfotograf poznań, sesja ślubna, kawkowofotograf ślubny Poznańfotograf Poznańfotograf ślubny Poznań i okolicefotograf wesele poznańfotograf ślubny Poznań cenyfotograf na wesele Poznańfotograf na ślub PoznańFotograf Ślubny Wielkopolskafotograf slubny poznan cena fotograf na ślub poznanfotograf na ślub Poznań fotograf wesele poznańfotograf na wesele poznańfotograf weselny poznan fotograf dziecięcy PoznańFotograf i kamerzysta na wesele Poznańfotografia i film ślubny poznań

 

Polityka prywatności

sesja zdjęciowa Poznań i okolice

© Nika Witoń 2023 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna Poznań | Sesje kobiece Poznań | Fotografia rodzinna | Fotograf Poznań Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.