© Nika Witoń 2022 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna Poznań | Sesje kobiece Poznań | Fotografia rodzinna | Fotograf Poznań Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

sesja zdjęciowa Poznań i okolice

Polityka prywatności

Ślub Moniki i Mateusza był dniem na który czekałam.

Poznaliśmy się wcześniej na sesji narzeczeńskiej na którą poleciałam do Anglii. Spędziliśmy tam  parę fajnych dni gotując razem i rozmawiając o ich ślubie. Wiedziałam że będzie elegancko a zarazem bez stresu.

Robiąc autentyczne zdjęcia ślubne,  atmosfera luzu bardzo mi pomaga.

Dzień zaczął się niespiesznie od przygotowań w Hotelu Sheraton.  Tam poznałam Nisię bratanicę Moniki, która  cały dzień towarzyszyła mi i  co najważniejsze była blisko nawet wtedy kiedy wujek i ciocia przygotowywali się do wyjścia.

Czas płynął wolno, a ja lubię gdy wszystko toczy się swoim tempem, bez stresu i zdenerwowania. Ceremonia odbyła się w pięknej Katedrze na Ostrowie Tumskim w Poznaniu a wesele w Pałacu Jaśminowym - tak to sobie zaplanowali, i nawet pogoda która nie była tą wymarzoną nie popsuła tego dnia. Zaproszeni goście dopisali, nawet znajomi z Anglii przybyli tłumnie a ja starałam się jak najlepiej zachować dla nich wspomnienia tego pięknego dnia.

Fotograf na wesele musi być bardzo sprawny i mieć oczy dookoła głowy. To bardzo wymagająca praca.

Ale ja ją bardzo lubię i cieszę się na każde zlecenie. 

Kochani cudownie było z Wami być!

Elegancki ślub w innym pałacu znajdziecie TU 

 

Suknia ślubna: Marta Trojanowska TROYKA

Kwiaty: Floresy  

Makijaż : Julia Ozdoba

Garnitur: Hugo Boss

Hotel Sheraton Poznań

Miejsce przyjęcia Pałac Jaśminowy

 

fotograf na wesele Poznańfotograf na wesele Poznańfotograf na wesele Poznańfotografia ślubna Poznańfotografia ślubna Poznańfotografia ślubna Poznańfotograf ślubny Poznań i okolicefotograf ślubny Poznań i okolicesesja plenerowa Poznańfotograf ślubny Poznań cenyfotograf ślubny Poznań cenyfotograf ślubny Poznań cenyfotograf ślubny Poznań i okolicefotograf ślubny Poznań i okolicefotograf ślubny Poznań i okolicefotograf ślubny Poznań i okolicefotograf z poznaniafotograf z poznaniafotograf z poznaniasesje zdjęciowe poznań cenysesje zdjęciowe poznań cenysesje zdjęciowe poznań ceny fotograf ślubny Poznań i okolice fotograf ślubny Poznań i okolice fotograf ślubny Poznań i okolice naturalna fotografia ślubna Poznań naturalna fotografia ślubna Poznań naturalna fotografia ślubna Poznań naturalna fotografia ślubna Poznańsesja plenerowa Poznańsesja plenerowa Poznańsesja plenerowa Poznańsesja plenerowa Poznańsesja plenerowa Poznańsesja plenerowa Poznańfotograf na ślub Poznańsesja plenerowa Poznańsesja zdjęciowa w kościele fotograf Poznańfotograf Poznańfotograf Poznańfotograf Poznańfotograf Poznańfotograf wielkopolskafotograf wielkopolskafotograf wielkopolskasesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjęciowa Poznań i okoliceFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny WielkopolskaFotograf Ślubny Wielkopolska zdjęcia rodzinne Poznań i okolicesesje zdjęciowe poznań cenyfotografie ślubne, fotograf wielkopolska, pałac jaśminowysesje zdjęciowe poznań cenysesje zdjęciowe poznań cenysesje zdjęciowe poznań cenysesje zdjęciowe poznań cenysesje zdjęciowe poznań ceny zdjęcia rodzinne Poznań i okolice zdjęcia rodzinne Poznań i okolice zdjęcia rodzinne Poznań i okolice zdjęcia rodzinne Poznań i okolice

Monika i Mateusz - piękny ślub w Pałacu Jaśminowym

08 lipca 2017
naturalna fotografia ślubna Poznań

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku i instagramie :-)

 

WROĆ DO BLOGA

WROĆ DO BLOGA

NikaWitoń

FOTOGRAFIA

sesja plenerowa Poznań
fotograf Poznań