© Nika Witoń 2023 - Tylko prawdziwe emocje. Fotografia ślubna Poznań | Sesje kobiece Poznań | Fotografia rodzinna | Fotograf Poznań Kopiowanie i powielanie jakichkolwiek treści i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione.

sesja zdjęciowa Poznań i okolice

Polityka prywatności

Ślub Soni i Łukasza odbył się w listopadzie.

Sesję poślubną zaplanowaliśmy na grudzień, nie baliśmy się pogody, która dla niektórych wydaje się niesprzyjająca aby zrobić plener ślubny, dla nas była idealna!

Zabraliśmy ciepłe swetry, pled i gorącą kawę w termos, bukiet na sesję zrobili nam niesamowici Panowie z

Kwiaty i Miut

Na miejscu zastał nas surowy grudniowy klimat, wiatr i piękne krajobrazy które podkreśliły charakter naszej sesji, było naprawdę zimno! Mimo to Sonia i Łukasz dali z siebie 200 % a mi pracowało się z nimi wspaniale.

Sesja ślubna wyszła bardzo klimatycznie.

Sonia i Łukasz pokazali mi prawdziwą miłość, czułość i naturalnie pozowali do zdjęć, liczyli się tylko oni i to co do siebie czują to było piękne!

Ten plener ślubny zapadł głęboko w moją pamieć.

Oglądajcie zapraszam.

Soniu i Łukaszu dziękuję Wam że zaprosiliście mnie do Waszego świata :-)

 

fotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciafotografia slubna poznanfotografia rodzinna Poznańnaturalna fotografia ślubna Poznańsesja ślubna Poznańsesja slubna poznansesja ślubna okolice poznaniasesja plenerowa Poznańsesja zdjęciowa Poznań i okolicesesja zdjeciowa dla dziecka Poznańsesja zdjęciowa dla dziecka Poznańsesje zdjęciowe poznań cenniksesje zdjęciowe poznań cenysesja zdjęciowa Poznańplener ślubny Poznań rustykalna sesja ślubna poznańkamerzysta poznańkamerzysta ślubny PoznańKamerzysta na wesele Wielkopolskakamerzysta na wesele Poznańzdjęcia rodzinne Poznań i okolicezdjęcia ślubne poznańfilm slubny poznanfilm ślubny poznańfotograf poznań, fotograf na ślub, naturalne zdjęciasesja noworodkowa Poznań

 

Sonia i Łukasz - grudniowa sesja ślubna

24 grudnia 2016
fotografia ślubna Poznań

Spodobały Ci się zdjęcia?  Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz parę słów w komentarzu od siebie. Każda Twoja opinia jest dla mnie ważna.  Możesz też udostępnić ten wpis i polubić mój fanpage na facebooku i instagramie :-)

 

WROĆ DO BLOGA

WROĆ DO BLOGA

sesja plenerowa Poznań
fotograf Poznań